Otomatik Yapışkanlı Priz Koruyucusu(6 Adet)
[KS058E]

KDV Dahil Fiyatı : 16,90TL

 

KS058E Otomatik Yapışkanlı Priz Koruyucusu(6 Adet)

Socket Cover(6 in pack)

 

The product protects your child from electricity. This socket fits both earthed and non-earthed socket outlets. The protective shutters must be turned and opened simultaneously. This prevent a child from poking an object into the socket. The
product is suitable for a socket that is used regularly. 6 in pack. White in color.

Bu ürün, çocuğun elektrik prizleri ile oynaması durumunda elektrik çarpması riskine karşı korunmak için tasarlanmıştır.Devamlı takılı kalır. Çıkarılmadığından  düşüp kaybolma ve bir yerde unutulma riski yoktur.Topraklı prizlere, uzatma prizlerine takılabilir. Kullanılmak istendiğinde fiş, prize geçer. Fişi çekince delikler otomatik olarak kapanır.Priz kullanılmadığı zaman, içindeki yay priz deliklerinin kapalı tutulmasını sağlar. Kullanılması kolay, fonksiyonel ve profesyonel bir üründür. 1 pakette 6 adet bulunur. Beyaz renktedir. Estra güçlendirilmiş Vhb çift taraflı bantı dahildir. İyi bir yapışma sağlanabilmesi için takıldıktan sonra 24 saat kullanılmamalıdır. Beyaz renktedir.

Uyarı: Bu ürünler caydırıcı ve önleyici fonksiyonları ile yetişkinlere yardımcı olup, yetişkinlerin çocuklar üzerindeki gözetimi sürekli olmalıdır.

 

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.

Hızlı Bul
 
Detaylı Arama
Ürünü Paylaş