Balkon/ Pencere Çocuk Güvenlik Kilidi Metal
[APS34]

KDV Dahil Fiyatı : 33,50TL

 

APS34 Balkon Güvenlik Kilidi

Wire For Sliding Doors and Balcony Doors

 

The product provides protection against injuries caused by falling. This product is of benefit if you have a built-in balcony with sliding doors. Can also be fitted to a “normal” door, e.g. a terrace door. Place the product as high as possible so that a child cannot reach it – not even with a chair. Possible to use for wood, plastic and aluminium balcony door frame with appropriate screw. Made of metal.

 

Uygulama Bilgisi

Çelik tel kilidin bir ucu balkon kapısı / pencere kasasına diğer ucu ise balkon kapısı / pencerenin hareketli kanadına resimde görüldüğü gibi, çapraz şekilde (plastik parça ve metal halka yukarı gelecek şekilde) monte edilir. Kilitli pencere / balkon 10 cm’ e kadar hava dolaşımı sağlamak için açılabilir. Tamamen açmak için, ancak yetişkin tarafından telin üzerindeki hareketli plastik parça ve metal halka açılış pozisyonuna getirilerek kilit tamamen açılacak şekilde tasarlanmıştır. Ahşap /PVC / alüminyuma uygun tipte vida kullanılarak monte edilir.

 

Ürün Açıklaması/Standart Bilgisi

Bu ürün, çocukların pencere / balkon kapısını açmalarını önlemek için tasarlanmıştır. Kullanımı son derece kolay ve fonksiyoneldir. Cam temizliği içinse kilit boşa alınarak pencere tamamen açılır ve tekrar kilitlenir

SP Technical Research Enstitute of Sweden – Type Approval Certificate Nr: 0630 / 99, Güvenlik sertifikasına sahiptir.

Uyarı: Bu ürünler caydırıcı ve önleyici fonksiyonları ile yetişkinlere yardımcı olup, yetişkinlerin çocuklar üzerindeki gözetimi sürekli olmalıdır.

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.

Hızlı Bul
 
Detaylı Arama
Ürünü Paylaş