Manyetik Dolap Kilidi
[KSD522]

KDV Dahil Fiyatı : 65,50TL

KSD522 Manyetik Dolap Kilidi

Magnetic Lock


This Magnetic Lock is the first adhesive magnetic lock to secure dangerous items out of the way of young children. Magnetic Lock, the most unique safety and security system ever. Magnetic Lock is totally concealed and works on cabinets and drawers in the kitchen, bathrooms, garage, office. Locking system helps keep household cabinets and drawers closed to toddlers Adhesive and screw installation alternatives are possible.

Magnetic Lock includes 3  Magnetic Locks, 1 Magnetic Key, 1  marking item and complete instructions. 
 

Bu ürün zararlı olabilecek maddelerin bulunduğu dolapları ulaşmasını önlemek için tasarlanmıştır. Dolap kapaklarını ve çekmecelerini kapalı tutabilen en güvenli ve çok yönlü bir kilit sistemidir. Dolap kapağının iç kısmına monte edilir. Kapak itildiğinde otomatik olarak kilitlenir. Açmak için ise dışardan özel manyetik anahtarı kapağın üstüne kilit hizasına dokundurmak yeterlidir. Aynı zamanda ilaç ve içki dolaplarında, sandıklar ve benzeri yerlerde de kullanılır. Her dolap veya çekmece için 1 adet kilit yeterlidir. Pakette 3 adet kilit ve 1 adet

manyetik anahtar bulunmaktadır.Son derece güvenli ve kullanımı pratikdir. Kilit yapışkanlı veya vidalı olarak iki türlü monte edilebilir.

Manyetik kilit paketinin içinde ; 1 adet manyetik anahtar, 3 adet manyetik kilit, 1 adet manyetik anahtarın tutulacağı yeri gösteren sticker ve montaj klavuzundan oluşur.


 

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.

Hızlı Bul
 
Detaylı Arama
Ürünü Paylaş