Körüklü Parmak Koruyucu
[KS001]

KDV Dahil Fiyatı : 89,90TL

KS001 Körüklü Parmak Koruyucusu 110 derece- Finger Alert

KS001 110º is a wide strip for the inside for the outside of the door. It is suitable for doors opening up to 110º and a maximum door thickness of 5 cm. Durable: tested by making 250.000 opening and closing movements. Colour: transparent . Easy to fit with permament Tesa tape (for non consumer use, the strip should also be screwed into place). TUV certificate for the wide strip. Made in The Netherlands. Height of the product  is 120 cm.

 

KS001 Körüklü parmak koruyucusu, çocukların kapıların menteşe tarafına parmaklarını sıkıştırmaması için tasarlanmıştır. Esnek, şeffaf plastik malzemeden oluşmuştur. Yüksekliği 120 cm. 1 adet geniş(kapının menteşe tarafının ön kısmı için) körükten oluşur.Kapı ile kasası arasına ön kısma kapının menteşe tarafına monte edilen koruyucu aparat iç ve dış mekanda kullanılır. Kapının kapanmasını engellemez. Kendi üzerinde yapışmış olarak bulunan çift taraflı Tesa çift taraflı bantı ile kolayca monte edilebilirken, anaokulları gibi mekanlarda vida ile de montaj yapılması önerilmektedir. 250.000 kere açılıp kapanma TUV testini geçmiş olup uzun ömürlüdür. 110 dereceye kadar açılan ve kalınlığı 5 cm. e kadar olan kapılar için uygundur.

Uyarı: Bu ürünler caydırıcı ve önleyici fonksiyonları ile yetişkinlere yardımcı olup, yetişkinlerin çocuklar üzerindeki gözetimi sürekli olmalıdır.

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.

Hızlı Bul
 
Detaylı Arama
Ürünü Paylaş