Basix Koltuk Koruyucusu
[PL583]

KDV Dahil Fiyatı : 49,00TL

PL583 - BASIX Koltuk Koruyucusu- Seat Saver

The Prince Lionheart seat saver basix is designed to use in all automobiles and works with all child safety seats and booster seats to prevent depression damage that is caused by car seats. The kick plate protects upholstery from shoe scuffs. It is light and easy to clean. There are compartments for easy access to store items. The textured top and non skid backing prevent slipping.
Front storage pocket is perfect for toys, wipes, cups and more. Protects car's upholstery from depression damage, dirt, spills and more! The Seatsaver¡¯s textured top and non-skid backing prevents slipping. Works with all rear and front seat car seat. Color in black

Ön depo cepleri oyuncaklar, mendiller, kaplar ve başka şeylerin muhafazası için mükemmeldir. Arabanın döşemesinin hasar, kir, dökülmeler ve daha fazlasından korur! Koltuk Koruyucu’nun dokunmuş üstü ve kaymaz sırt kısmı kaymayı engeller. Tüm arkaya ve öne yönelimli çocuk güvenlik koltukları ve bebek koltukları ile uyumludur. Arkaya yönelimli araba koltuklarıyla kullanmak için katlayın. KİLİT MANDALI ile uyumludur. Arabanızın koltuğuna uyar. Kaymayan arka destek ve stabilize edici flap kaymayı engeller. Siyah renktedir.

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.


Bu Ürünü Beğenen Müşterilerin Diğer Tercihleri
DRM162 Soft Banyo Batarya Koruyucusu
DRM162 Soft Banyo Batarya Koruyucusu
Genişleyen Ocak Bariyeri-Cooker Guard
Genişleyen Ocak Bariyeri-Cooker Guard
Hızlı Bul
 
Detaylı Arama
Ürünü Paylaş