Asisty- İthal

Asisty QH4160 Eşya Sabitleme Deprem Güvenlik Elemanı (2 Adet)

Fiyat
:
155,35 TL
İndirimli Fiyat
:
119,50 TL
%23indirimli
Seçiniz
:

Siyah

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • QH4160S Küçük Mobilya Sabitleme Deprem Güvenlik Elemanı Siyah - ASISTY

  ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Bu ürün: çocuk güvenliği, deprem vb. sebeplerle, alçak mobilya, şifonyer gibi eşyaların (çocukların üzerine tırmanması gibi) üzerimize devrilmesini ve tahliye yollarını kapatmasını önlemek için profesyonelce tasarlanmıştır. Ayarlanabilir tokalı kayışı sayesinde süpürgelik veya benzeri sebepler ile duvara tam yanaşamayan eşyaların sabitlenmesi içinde çok uygundur. Aynı zamanda bu ürün monte edilen eşyaların duvardan ayrılabilme ve tekrar yerine takılabilme özelliğine sahiptir.

   

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Paket İçeriği

  2 adet, 50 cm uzunluğunda 2.5 cm genişliğinde (ürünün uzunluğunu ayarlayan ve gerektiğinde ürünü, duvar ve mobilyadan ayırmaya yarayan 38 x 10 mm ölçülerinde metal tokası olan) polyester kayış, beton duvara uygulanmak üzere 2 Adet vida ve metal pul ile eşyaya uygulanmak üzere 4 Adet vida vardır

  Montaj kılavuzu kutunun içindedir.

  Ürün Standardı

  EN12195-2 ve EN10204 uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve Türkiye’ de üretilmiştir.

  Montaj Şekli   Kitin  her iki ucunda bulunan  metal parçalar  yardımı ile bir ucu duvara diğer ucu eşyaya vida ile monte edilir kayışın üstünde bulunan metal toka yardımı ile istenilen açıklığa ayarlanabilir Ürünün üçgen şekildeki küçük tarafı duvara dübel ve vida ile diğer geniş olan tarafı mobilya üzerine monte edilmektedir. Ürün ihtiyaç halinde mobilyanın kayışın ortasındaki toka sayesinde duvardan ayrılabilme ve tekrar yerine takılabilme özelliğine sahiptir.
  Ürün Kodu     QH4160S
  Renk Siyah
  Ölçüsü

  Ürün 50 cm uzunluğunda ve 2.5 cm genişliğinde polyester kayış.

  Ağırlığı 180 gr.
  Malzemesi Galvaniz ve polyester kayış
  Marka Asisty
  Menşei Türkiye
  Birlikte Kullanılabilecek Ürünler

  ---

  Uyarılar

  Ürünün montajı ürünün paketi içinde bulunan montaj kılavuzunda belirtildiği şekilde duvar ve mobilya özelliği dikkate alınarak yapılmalı ve yine kılavuzda belirtilen adet kadar ürün kullanılmalıdır.

  Ürün, ihtiyaç halinde çıkarılıp tekrar takılacaksa, kayışın tokaya tekrar takılması, aynen çıkarılmış olduğu yerden-yönden yapılmalıdır ve takıldıktan sonra el ile asılıp kontrol edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.