Asisty- İthal

Asisty QH4161 Mobilya Sabitleme Deprem Güvenlik Elemanı_

Fiyat
:
168,35 TL
İndirimli Fiyat
:
129,51 TL
%23indirimli
Seçiniz
:

Siyah

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • QH4161S Mobilya Sabitleme Deprem Güvenlik Elemanı Siyah (2 Adet)-ASISTY

  ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Bu ürün: çocuk güvenliği, deprem vb. sebeplerle, dolap, gardırop, kütüphane gibi yüksek mobilyaların üzerimize devrilmesini ve tahliye yollarını kapatmasını önlemek için profesyonelce tasarlanmıştır. Ayarlanabilir tokalı kayışı sayesinde süpürgelik veya benzeri sebepler ile duvara tam yanaşamayan eşyaların sabitlenmesi içinde çok uygundur. Aynı zamanda bu ürün monte edilen eşyaların duvardan ayrılabilme ve tekrar yerine takılabilme özelliğine sahiptir.

   

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Paket İçeriği

  2 adet, 50 cm uzunluğunda 2.5 cm genişliğinde polyester kayış ile ürünün uzunluğunu ayarlayan ve gerektiğinde ürünü, duvar ve mobilyadan ayırmaya yarayan 38 x 10 mm ölçülerinde metal tokası ile beton duvara uygulanmak üzere 2 Adet vida ve metal pul ile eşyaya uygulanmak üzere 4 Adet vida vardır.

  Boyu 200 cm. ve genişliği 170 cm' e kadar olan mobilyalar için 2 adet,(1 paket). Boyu ve genişliği daha büyük mobilyalar içinse 3 veya 4 adet kullanılır.

  Montaj kılavuzu kutunun içindedir.

  Ürün Standardı

  EN12195-2 ve EN10204 uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve Türkiye’ de üretilmiştir.

  Montaj Şekli   Ürünün bir tarafı duvara uygun dübel ve vida ile diğer çelik plaka olan tarafı mobilya üzerine monte edilmektedir. Mobilya üzerine monte edilecek çelik plaka daha iyi vidalanması için üzerinde bulunan çift taraflı VHB Bantın koruyucu kâğıdı çıkarılarak yapıştırılır. Sonrasında vidalama işlemi yapılır. Ürün ihtiyaç halinde mobilyanın kayışın ortasındaki toka sayesinde duvardan ayrılabilme ve tekrar yerine takılabilme özelliğine sahiptir.
  Ürün Kodu     QH4161S
  Renk Siyah
  Ölçüsü

  Ürün üzerindeki 103 x 40 mm ölçülerinde, 1.5 mm kalınlığında çelik plaka üzerinde çift taraflı çok güçlü VHB Bant yapıştırılmış şekilde ve vidalamak için delikleri bulunmaktadır.

  Ürün çelik plaka dahil 50 cm uzunluğunda 2,5 cm genişliğindedir.

  Ağırlığı 260 gr.
  Malzemesi Çelik ve polyester kayış
  Marka Asisty
  Menşei Türkiye
  Birlikte Kullanılabilecek Ürünler

  ---

  Uyarılar

  Ürünün montajı ürünün paketi içinde bulunan montaj kılavuzunda belirtildiği şekilde duvara ve mobilya özelliği dikkate alınarak yapılmalı ve yine kılavuzda belirtilen adet kadar ürün kullanılmalıdır.

  Ürün, ihtiyaç halinde çıkarılıp tekrar takılacaksa, kayışın tokaya tekrar takılması, aynen çıkarılmış olduğu yerden-yönden yapılmalıdır ve takıldıktan sonra el ile asılıp kontrol edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.