Asisty

Asisty QH4221 TV Ve Ağır Elektronik Eşya Sabitleme Kayışı

ÜCRETSİZ KARGO (1).png (15 KB)
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • QH4221 Büyük Ekran TV ve Ağır Elektronik Eşya Sabitleme Elemanı Siyah - ASISTY

  ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Bu ürün, deprem veya benzeri sebepler nedeniyle TV ile elektronik ve elektrikli cihazların devrilmesini önlemek amacıyla ürünün bir ucu cihazın bulunduğu sehpaya vidalanması, diğer ucu cihaza yapıştırılarak sabitlenmesi için tasarlanmıştır.

   

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Paket İçeriği

  2 adet, 90 cm uzunluğunda 2.5 cm genişliğinde (Ürünün uzunluğunu ayarlayan ve gerektiğinde ürünü, duvar ve mobilyadan ayırmaya yarayan 38 x 10 mm ölçülerinde metal tokası olan) polyester kayış ve kayışın bir ucunda 103 x 40 mm ölçülerinde, 1.5 mm kalınlığında çelik plaka ve üstünde yapıştırılmış çift taraflı çok güçlü 3M VHB Bantı, diğer ucu sehpa veya duvara vidalanmak üzere vida yuvası ve 2 adet vida ile 2 adet pul, temizleme pedi bulunmaktadır.

  Montaj kılavuzu kutunun içindedir.

  Ürün Standardı

  EN12195-2 ve EN10204 uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve Türkiye’ de üretilmiştir.

  Montaj Şekli Cihaza yapıştırılacak yer temizleme pedi ile silinir, kuruduktan sonra ürünün uzunluğu ayarlanır, plaka üzerindeki koruyucu bantlar çıkarılarak bir ucu cihaza yapıştırılır, diğer ucu sabitlenecek yere vidalanır. Cihaza yapıştırılan çelik plaka 30 saniye kadar sıkıca bastırılır. Kayış gevşek bırakılır. 12 Saat sonra kayış istenilen gerginliğe getirilir.
  Ürün Kodu     QH4221
  Renk Siyah
  Ölçüsü

  Ürün 90 cm uzunluğunda ve 2.5 cm genişliğinde polyester kayış.

  Ağırlığı 260 gr.
  Malzemesi Çelik ve polyester kayış
  Marka Asisty
  Menşei Türkiye
  Birlikte Kullanılabilecek Ürünler

  ---

  Uyarılar

  Ürünün montajı ürünün paketi içinde bulunan montaj kılavuzunda belirtildiği şekilde yapılmalıdır. TV ve benzeri cihazları taşıyacak olan sehpa, masa devrilmeyecek durumda olması gerekmektedir. Yapıştırılacak cihazın yüzeyinin düz ve pürüzsüz olması gerekmektedir.

  Ürün, ihtiyaç halinde çıkarılıp tekrar takılacaksa, kayışın tokaya tekrar takılması aynen çıkarılmış olduğu yerden-yönden yapılmalıdır ve takıldıktan sonra el ile asılıp kontrol edilmelidir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.