Kids Safe-T  - 0

Kids Safe-T Kids Safe-T KSB9250 Köşe Koruyucusu_

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KS9250 - Köşe Koruyucusu Jumbo Profesyonel (4 Adet)-KIDS SAFE-T

  ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Bu ürün, çocuğun masa, sehpa başta olmak üzere bu gibi eşyaların köşelerine baş ve yüzünü çarpıp yaralanmasını önlemek için yumuşak cinsteki güvenlik belgeli NBR malzemesinden tasarlanmıştır. Bütün kenar ve köşe koruyucularımız 3m solüsyonla yapıştırılmış özel güçlü vhb bantla monte edilmiştir.

   

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Paket İçeriği

  Paket içerisinde eşyaya yapıştırılmaya hazır 4 adet ürün vardır. Ekstra güçlü 1 mm. kalınlığında vhb bant, ürünün her iki iç kenarına özel güçlendirilmiş solüsyonla yapıştırılmış olarak gönderilmektedir.

  Montaj kılavuzu kutunun içindedir.

  Ürün Standardı

  ISO9001:2008 Uluslararası çocuk güvenliği ve sağlığa uygunluk standartlarına sahiptir. Fatalat vb. toksik madde içermez.

  Montaj Şekli

  Ürün sivri ve 90 derece gelen köşelere içinde bulunan çift taraflı 3M bantın koruyucu kağıdı çıkarılıp sıkıca bastırılarak yapıştırılır. İşlemden önce yüzey kolonyalı mendil ile temizlenmeli ve kuruması beklenilmelidir. Ürünün içine JUMBO EKSTRA GÜÇLÜ VHB çift taraflı bant yapıştırılmış olup, kullanıcı sadece mevcut bantın koruyucu kağıdını çıkardıktan sonra kendi eşyanızın üzerine yukarıda anlatıldığı gibi uygulayacaktır.

  Ürün Kodu     KSB9250
  Renk Bej - Siyah - Kahverengi
  Ölçüsü

  5 x 3,4 x 1,2 cm

  Ağırlığı  -
  Malzemesi NBR - Kauçuk
  Marka Kids Safe-T
  Menşei PRC
  Birlikte Kullanılabilecek Ürünler

  KSB9261

  Uyarılar
  • Bu ürünler caydırıcı ve önleyici fonksiyonları ile yetişkinlere yardımcı olup, yetişkinlerin çocuklar üzerindeki gözetimi sürekli olmalıdır.
  • Uygulamadan sonra ürünün daha iyi yapışması için en az 12 saat kullanılmamalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.