Güvenlikli Yüzme Mayosu Kız

Yorum Yaz
Ürün Bilgisi:
  • Model : 1BW2BBGirl
  • Stokta Mevcut
158,90TL

Miktar :

 

Flotation Swim Wear Girl, allow children to learn to swim, become stronger swimmers and have more confidence during water activities. Parents have the comfort of knowing their children can play and enjoy the water while wearing this innovative flotation swimsuit.Pink Leopard in color.

Bu ürün, çocuğun suyun yüzeyinde durabilmesine, suyun içinde dengesini sağlamasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Kas gelişimini destekler, uzun ömürlü ve güvenlidir. Can yeleği gibi rahatsız etmez. Suyun içinde ileri-geri-yana hareket etmeyi kısıtlamaz, estetik ve şık görünümlüdür. Kumaşı özel olarak dokunmuş olup, deforme olmaz ve rengini uzun süre muhafaza eder, çabuk kurur. Özel ihtiyaçlı, engelli çocuklar içinde kullanılır. Nylon-Spondex ve UL test belgesine sahip olan özel malzemeden üretilmiştir. Su içinde doğal bir deneyim sağlar. Hiç yüzme bilmeyen çocukların yüzme öğrenmelerine yardımcı olur, yüzme derslerine hazırlar.

M(18-22.5 kg) bedeni bulunmaktadır.

 

Not: 1 ad. demo ürünü bulunmaktadır. %20 indirimlidir

Uyarı: Bu ürünler caydırıcı ve önleyici fonksiyonları ile yetişkinlere yardımcı olup, yetişkinlerin çocuklar üzerindeki gözetimi sürekli olmalıdır.

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.

Yorum Yaz

Kredi Kartı tek Çekim
Tüm Kredi Kartları İle Tek Çekim : 158,90TL
Banka Havalesi
Banka Havalesi İle : 158,90TL
Card Finans
Peşin Fiyatına 3 Taksit : 158,90TL

İlginizi Çekebilir

Reyonun Çok Satanları

Güneş Korumalı Şapka
Yorum Yaz
23,90TL
Güvenlikli Yüzme Mayosu Erkek
Yorum Yaz
158,90TL