APS15/APS16 Çok Amaçlı Kilit-Multi Lock

Yorum Yaz
Ürün Bilgisi:
  • Model : APS15/APS16
  • Stokta Mevcut
27,90TL
Renk:


Miktar :

 

APS15/APS16 Çok Amaçlı Kilit

Multi Lock

The product protect your child from poisoning and choking, as well as crushing and cutting injuries. Most children like to pull out drawers, open doors and lift toilet seats. We call this product “Multilock” because of its many uses.
You can attach a Multilock to most smooth surfaces, using the double-sided tape supplied, after the surface has been thoroughly cleaned. Both hands are needed to open it, ensuring that the product is difficult for children to open.

Bu ürün çocuklara zararlı olabilecek maddelerin ve malzemelerin bulunduğu dolap ve çekmeceler ile beyaz ev eşyalarının kilitli tutulması için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir özelliği, doğrudan istenilen yerlere her iki ucundan yapıştırılarak kolayca monte edilebilmesi ve köşeleri dönebilme elastikiyeti sayesinde, ilaç dolapları, bulaşık makinesi, mikro dalga fırın gibi ev aletlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Beyaz ve kahverengi renk alternatifleri mevcuttur.

Uyarı: Bu ürünler caydırıcı ve önleyici fonksiyonları ile yetişkinlere yardımcı olup, yetişkinlerin çocuklar üzerindeki gözetimi sürekli olmalıdır.

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.

Yorum Yaz

Kredi Kartı tek Çekim
Tüm Kredi Kartları İle Tek Çekim : 27,90TL
Banka Havalesi
Banka Havalesi İle : 27,90TL
Card Finans
Peşin Fiyatına 3 Taksit : 27,90TL

İlginizi Çekebilir

Reyonun Çok Satanları

Sürgü Kapaklı Dolap Kilidi (2 Adet)
Yorum Yaz
52,90TL
Çift Kapaklı Dolap Kilidi- Double Door Latch
Yorum Yaz
17,90TL
Parmak Koruyucu Çekmece Dolap Kilidi (6 Adet)
Yorum Yaz
48,90TL
Cam Kapaklı Dolap Kilidi
Yorum Yaz
37,90TL
Çift Kapaklı Dolap / Fırın Kilidi
Yorum Yaz
15,90TL