Evde Çocuk Güvenliği Online Ekspertiz Hizmeti

Yorum Yaz
Ürün Bilgisi:
  • Model : CGOEKSPRTZ
  • Stokta Mevcut
Perakende Fiyatı : 300,00TL 236,00TL

Miktar :
%21 İndirimli
Son 99 Ürün

Evde Çocuk Güvenliği Online Ekspertiz Hizmeti

  Kuruluşumuz, Çocuk ve Yaşlı Güvenliği ile Depremde YOTA Çalışmaları konularında uzman olup, ABD’de uygulanan sisteme ve tecrübe& bilgi birikimine sahip ülkemizdeki tek kuruluştur. ParkZon          Çocuk Güvenlik Sistemleri olarak da, ABD de  yarım asırdır uygulanmakta olan evde çocuk güvenlik kavramını 2004 yılında ülkemize getirerek Amerika aldığı eğitimi ve deneyimleri ülkemizin gerçekleri ile birleştirerek kendi çalışma prosedürünü yaratarak bu güne kadar binlerce aileye destek vermiştir, vermeye devam etmektedir.

   İstatistiklere göre; ABD de yılda 2.5 milyon çocuk kazalardan zarar görmekte olup, bu kazaların %60 ı çocukların davranışından değil bulunduğu fiziksel çevreden kaynaklandığını belirtilmektedir. Yine UNICEF araştırmasına göre de kaza geçiren çocukların %70 inden fazlasının evde meydana geldiği belirtilmektedir

Aile, evdeki bazı tehlikeleri tahmin edebilir. Ancak uzman bir çocuk güvenlik uzmanının belirleyebileceği pek çok potansiyel kaza riski vardır: Evin yaşam alanlarına, ailenin yaşam tarzına, eşyaların konumuna, çocuğun kardeşinin olup olmamasına, gelişimine, yaşına göre risk analiz yapar. Her analiz göre özel bir rapor hazırlar, bu rapor potansiyel kaza noktaları ve çözümleri ile çözümlere yönelik her mekânda kullanılacak çocuk güvenlik ürünleri ve montaj hizmeti ile ilgili ihtiyaç kapsamaktadır.

Aile rapor sonrası, arzu ettiği zaman ve arzu ettiği kadarı ile geri dönüş yaptığında montaj ekibimiz tümü test belgeli profesyonel ürünleri temin eder, istenirse kendi uzman teknik ekibimizce uygulama hizmeti verilir.

Çocukların Ev Kazalarına Karşı Korunmasına Yönelik Online Ekspertiz Ve Danışmanlık Hizmeti Aşamaları

 

RANDEVU, ONLINE EKSPERTİZ SÜRESİ VE KEŞİF

Tarafımıza iletilen görseller üzerinden, bebek ve çocuklar için olası ev kazası risklerine karşı güvenli hale getirilmesi gereken söz konusu mekân incelenir.

Sonrasında aile ile birlikte telefon/zoom görüşmesi yapılarak, talep edilen konular dinlenir, tespit edilen konular aktarılır. Olası ev kazaları ve tehlikeler üzerine eğitsel bir kısım paylaşılır. Bizim kurum olarak sunabileceğimiz çözümlerin yanında ailenin alacağı/ yaptıracağı önlemler hakkında da bilgi verilir.

Bu süre yaklaşık olarak 30-45 dak. sürmektedir. 

 

 

RAPORLAMA

Elde edilen bilgiler ışığında bir inceleme (ekspertiz) raporu hazırlanır. Bu rapor, tavsiyeleri, gerekli görülen çocuk güvenlik ürünleri bilgilerini ve projenin maliyetini kapsar.

Raporla birlikte aileye  çocuk güvenliği için yararlanabileceği diğer faydalı dokümanlar da yazılı olarak ulaştırılır.

 

 

DEĞERLENDİRME

Çocuk Güvenlik  Uzmanlarımızca hazırlanan ekspertiz raporu ve incelemesi müşterinin onayına sunulur.

 

 

 

EKPERTİZ SATIŞ FİYATI          

 

Ekspertiz hizmeti karşılığı 236.00 TL KDV dahildir.

(Bu hizmet bedeli, telefonla/online görüşme yolu ile talep eden kişinin/kurumun mekânıyla ilgili olarak, paylaşılan görseller üzerinden yapılan ekspertiz ve bunun raporlaması karşılığıdır.)

Not: Ayrıca talep halinde Çocuk Güvenlik Ürünlerinin temini ve montaj uygulaması da kurumumuzca yapılmaktadır.

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.

Yorum Yaz

Kredi Kartı tek Çekim
Tüm Kredi Kartları İle Tek Çekim : 236,00TL
Banka Havalesi
Banka Havalesi İle : 236,00TL
Kapıda Ödeme
Kapıda Ödeme : 236,00TL
Tüm Kredi Kartları İle Taksitli
Tüm Kredi Kartları İle Taksitli :

Reyonun Çok Satanları

Evde Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti
Yorum Yaz
450,00TL 354,00TL