Evde Çocuk Güvenliği Online Ekspertiz Hizmeti

Yorum Yaz
Ürün Bilgisi:
  • Model : CGOEKSPRTZ
  • Stokta Mevcut
Perakende Fiyatı : 300,00TL 236,00TL

Miktar :
%21 İndirimli
Son 100 Ürün

Kuruluşumuz ABD de  yarım asırdır uygulanmakta olan evde çocuk güvenlik kavramını 2005 yılında ülkemize getirerek uygulamaya başlamıştır. Amerika aldığı eğitimi ve deneyimleri ülkemizin gerçekleri ile birleştirerek kendi çalışma prosedürünü yaratarak bu güne kadar binlerce aileye destek vermiştir, vermeye devam etmektedir.

Unutmamak gerekir ki;

İstatistiklere göre; ABD de yılda 2.5 milyon çocuk kazalardan zarar gördüğünü, kazların %60 ı çocukların davranışından değil bulunduğu fiziksel çevreden kaynaklandığını denilmektedir. Yine UNICEF araştırmasına göre de kaza geçiren çocukların %70 inden fazlasının evde meydana geldiği belirtilmektedir

Özellik ile ilk bebeği olan ve çalışan aileler evde çocuklarının güvenliğini kendi ailelerinden ve çevreden duyduğu bilgiler ile sağlamaya çalışırlar, Oysa çocuk güvenlik uzmanının belirleyeceği ailenin de tahmin edemeyeceği pek çok potansiyel kaza riski vardır. Çocuk güvenlik uzmanı. Evin yaşam alanlarına, ailenin yaşam tarzına, eşyaların konumuna, çocuğun kardeşinin olup olmamasına, gelişimine, yaşına göre kaza risk analiz yapar. Bu analize göre aile için bir rapor hazırlar, bu rapor potansiyel kaza noktaları ve çözümleri ve çözümle dönük kullanılacak güvenlik ürünleri ve montaj hizmetini kapsamaktadır.

 

Çocukların Ev Kazalarına Karşı Korunmasına Yönelik Online Ekspertiz Ve Danışmanlık Hizmeti Aşamaları

RANDEVU

Müşteri hizmet almak için randevu talep eder ve uygun bir gün için randevu verilir. Görüntülü olarak görüştürülen online ekspertiz 1-1.5 saat sürmektedir. 

KEŞİF

Çocuk Güvenliği Uzmanlarımız tarafından ev kazası risklerine karşı güvenli hale getirilmesi gereken alanlar tek tek belirleyerek online ekspertizini yapar

RAPORLAMA

Keşif sırasında elde edilen bilgiler ışığında detaylı bir inceleme (ekspertiz) raporu hazırlanır. Bu rapor, gerekli görülen çocuk güvenlik ürünleri bilgilerini ve projenin maliyetini kapsar. Raporla birlikte aileye  çocuk güvenliği için yararlanabileceği diğer faydalı dokümanlar da yazılı olarak ulaştırılır.

DEĞERLENDİRME

Çocuk Güvenliği Uzmanlarımızca hazırlanan ekspertiz raporu ve incelemesi ailenin onayına sunulur.

EKPERTİZ SATIŞ             Ekspertiz hizmeti karşılığı 236.00 TL KDV dahildir.

FİYATI                               ( Bu hizmet bedeli, görüntülü görüşme yolu ile müşteri evinde yapılan ekspertiz ve bunun raporlaması karşılığıdır.)

 

Not  : Arzu edilirse, sonrasında çocuk güvenlik ürünleri temini ve montajı hizmeti de ayrıca tarafımızdan verilebilir.

Güncel Ürün Yorumu Bulunamadı.

Yorum Yaz

Kredi Kartı tek Çekim
Tüm Kredi Kartları İle Tek Çekim : 236,00TL
Banka Havalesi
Banka Havalesi İle : 236,00TL
Kapıda Ödeme
Kapıda Ödeme : 236,00TL
Tüm Kredi Kartları İle Taksitli
Tüm Kredi Kartları İle Taksitli :

Reyonun Çok Satanları

Evde Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti
Yorum Yaz
450,00TL 354,00TL

Ödeme Seçenekleri

Marka Hakkında

View Diğer ürünleri

Markalar