20% İNDİRİMLİ

Asisty Mobilya Sabitleme Deprem Güvenlik Elemanı Beyaz (2 Adet) QH4161B

  • 614,00TL
  • 491,00TL
  • Net Kazancınız: 123,00TL (20%)
  111 kez incelendi     0 Favori

Siparişleriniz Mağazamız tarafından KARGO'ya verilir.
Siparişlerinizi hesabım siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. Üyelik hesabınız yok ise sipariş takip linkinden Sipariş numaranız yada email adresiniz ile takip yapabilirsiniz.

Asisty QH4161B Mobilya Sabitleme Deprem Güvenlik Elemanı BEYAZ (2 Adet)

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bu ürün: çocuk güvenliği, deprem vb. sebeplerle, dolap, gardırop, kütüphane gibi yüksek mobilyaların üzerimize devrilmesini ve tahliye yollarını kapatmasını önlemek için profesyonelce tasarlanmıştır. Ayarlanabilir tokalı kayışı sayesinde süpürgelik veya benzeri sebepler ile duvara tam yanaşamayan eşyaların sabitlenmesi içinde çok uygundur. Aynı zamanda bu ürün monte edilen eşyaların duvardan ayrılabilme ve tekrar yerine takılabilme özelliğine sahiptir.

ÜRÜN BİLGİSİ

Paket İçeriği

2 adet, 50 cm uzunluğunda 2.5 cm genişliğinde polyester kayış ile ürünün uzunluğunu ayarlayan ve gerektiğinde ürünü, duvar ve mobilyadan ayırmaya yarayan 38 x 10 mm ölçülerinde metal tokası ile beton duvara uygulanmak üzere 2 Adet vida ve metal pul ile eşyaya uygulanmak üzere 4 Adet vida vardır.

Boyu 200 cm. ve genişliği 170 cm' e kadar olan mobilyalar için 2 adet,(1 paket). Boyu ve genişliği daha büyük mobilyalar içinse 3 veya 4 adet kullanılır.

Montaj kılavuzu kutunun içindedir.

Ürün Standardı

EN12195-2 ve EN10204 uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve Türkiye’ de üretilmiştir.

Montaj Şekli Ürünün bir tarafı duvara uygun dübel ve vida ile diğer çelik plaka olan tarafı mobilya üzerine monte edilmektedir. Mobilya üzerine monte edilecek çelik plaka daha iyi vidalanması için üzerinde bulunan çift taraflı VHB Bantın koruyucu kâğıdı çıkarılarak yapıştırılır. Sonrasında vidalama işlemi yapılır. Ürün ihtiyaç halinde mobilyanın kayışın ortasındaki toka sayesinde duvardan ayrılabilme ve tekrar yerine takılabilme özelliğine sahiptir.

Ürün Kodu QH4161S

Renk Beyaz

Ölçüsü

Ürün üzerindeki 103 x 40 mm ölçülerinde, 1.5 mm kalınlığında çelik plaka üzerinde çift taraflı çok güçlü VHB Bant yapıştırılmış şekilde ve vidalamak için delikleri bulunmaktadır.

Ürün çelik plaka dahil 50 cm uzunluğunda 2,5 cm genişliğindedir.

Ağırlığı 260 gr.

Malzemesi Çelik ve polyester kayış

Marka Asisty

Menşei Türkiye

Birlikte Kullanılabilecek Ürünler

---

Uyarılar

Ürünün montajı ürünün paketi içinde bulunan montaj kılavuzunda belirtildiği şekilde duvara ve mobilya özelliği dikkate alınarak yapılmalı ve yine kılavuzda belirtilen adet kadar ürün kullanılmalıdır.

Ürün, ihtiyaç halinde çıkarılıp tekrar takılacaksa, kayışın tokaya tekrar takılması, aynen çıkarılmış olduğu yerden-yönden yapılmalıdır ve takıldıktan sonra el ile asılıp kontrol edilmelidir.


Bu ürünü Banka Havalesi seçeneği ile almak isterseniz %5 indirim sayesinde 466,45 TL`ye satın alabilirsiniz.

Ödeme ekranına geldiğinizde ödeme metodu olarak Havale/Eft seçeneğini seçin.
Ödemeyi yapacağınız banka bilgilerimizi not alın.
Hizmet şartlarını onaylayın ve siparişinizi verin.
Ödemeniz gereken tutar tarafımıza ulaştığında siparişiniz kargoya verilecektir.

Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA!


VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Asisty Mobilya Sabitleme Deprem Güvenlik Elemanı Beyaz (2 Adet)

Asisty Mobilya Sabitleme Deprem Güvenlik Elemanı Beyaz (2 Adet)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!