Ödeme ve Teslimat

Gönderim & Ücretsiz Kargo ve İade
Gönderim:
Siparişleriniz, kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir.
Sipariş teslimi sadece Türkiye sınırları içerisinde yapılmakta olup, gönderim ağımız PTT Kargo ve  gönderim ağlarıyla sınırlıdır.
Teslimat adresinin satıcıya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından satıcı (ParkZon) garantisi ile size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
Parkzon.net, on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Ücretsiz Kargo
Parkzon.net, online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.
Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız, fatura tarihi üzerinden 15 gün geçmeden Hesap>Siparişlerim sayfasından iade talebi oluşturup iade gönderi yöntemine uygun olarak gönderdiğiniz takdirde ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.