%23 indirimli
Kids Safe-T

Kids Safe-T Evde Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti

Fiyat
:
520,00 TL
İndirimli Fiyat
:
400,00 TL
%23indirimli
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  

  Evde Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti

    Kuruluşumuz, Çocuk ve Yaşlı Güvenliği ile Depremde YOTA Çalışmaları konularında uzman olup, ABD’de uygulanan sisteme ve tecrübe& bilgi birikimine sahip ülkemizdeki tek kuruluştur. ParkZon          Çocuk Güvenlik Sistemleri olarak da, ABD de  yarım asırdır uygulanmakta olan evde çocuk güvenlik kavramını 2004 yılında ülkemize getirerek Amerika aldığı eğitimi ve deneyimleri ülkemizin gerçekleri ile birleştirerek kendi çalışma prosedürünü yaratarak bu güne kadar binlerce aileye destek vermiştir, vermeye devam etmektedir.

     İstatistiklere göre; ABD de yılda 2.5 milyon çocuk kazalardan zarar görmekte olup, bu kazaların %60 ı çocukların davranışından değil bulunduğu fiziksel çevreden kaynaklandığını belirtilmektedir. Yine UNICEF araştırmasına göre de kaza geçiren çocukların %70 inden fazlasının evde meydana geldiği belirtilmektedir

  Aile, evdeki bazı tehlikeleri tahmin edebilir. Ancak uzman bir çocuk güvenlik uzmanının belirleyebileceği pek çok potansiyel kaza riski vardır: Evin yaşam alanlarına, ailenin yaşam tarzına, eşyaların konumuna, çocuğun kardeşinin olup olmamasına, gelişimine, yaşına göre risk analiz yapar. Her analiz göre özel bir rapor hazırlar, bu rapor potansiyel kaza noktaları ve çözümleri ile çözümlere yönelik her mekânda kullanılacak çocuk güvenlik ürünleri ve montaj hizmeti ile ilgili ihtiyaç kapsamaktadır.

  Aile rapor sonrası, arzu ettiği zaman ve arzu ettiği kadarı ile geri dönüş yaptığında montaj ekibimiz tümü test belgeli profesyonel ürünleri temin eder, istenirse kendi uzman teknik ekibimizce uygulama hizmeti verilir.

   

  Çocukların Ev Kazalarına Karşı Korunmasına Yönelik Ekspertiz Ve Danışmanlık Hizmeti Aşamaları

   

  RANDEVU

  Talep eden kişiye, ortak olarak belirlenen bir gün ve saat için randevu verilir. Fiziki olarak söz konusu mekân incelenir.

  Ekspertiz1 saat civarında sürmektedir. 

  Söz konusu hizmet İstanbul ili sınırları içinde geçerlidir.

   

  KEŞİF

   

  Çocuk Güvenliği Uzmanlarımız, olası kazalara karşı, evin güvenli hale getirilmesi gereken alanları tek tek inceleyerek ekspertizini yapar.

  Olası ev kazaları ve tehlikeler üzerine eğitsel bir kısım paylaşılır. Bizim kurum olarak sunabileceğimiz çözümlerin yanında ailenin alacağı/ yaptıracağı önlemler hakkında da bilgi verilir.

   

  RAPORLAMA

   

  Keşif sırasında elde edilen bilgiler ışığında bir inceleme (ekspertiz) raporu hazırlanır. Bu rapor, tavsiyeleri, gerekli görülen çocuk güvenlik ürünleri bilgilerini ve projenin maliyetini kapsar.

  Raporla birlikte aileye  çocuk güvenliği için yararlanabileceği diğer faydalı dokümanlar da yazılı olarak ulaştırılır.

   

  DEĞERLENDİRME

   

  Çocuk Güvenliği Uzmanlarımızca hazırlanan ekspertiz raporu ve incelemesi müşterinin onayına sunulur.

   

  EKPERTİZ SATIŞ FİYATI

   

  Ekspertiz hizmeti karşılığı 354.00 TL KDV dahildir.

  (Bu hizmet bedeli, talep eden kişinin mekânında yapılan fiziki ekspertiz ve bunun raporlaması karşılığıdır.)

  Not: Ayrıca talep halinde çocuk güvenlik ürünlerinin temini ve montaj uygulaması da kurumumuzca yapılmaktadır.

  FİZİKİ EKSPERTİZ HİZMETİ İSTANBUL İL SINIRLARI İÇİN GEÇERLİDİR. İSTANBUL DIŞI TALEPLER İÇİN AYRICA GÖRÜŞÜLMELİDİR.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.