Asisty

Asisty QH5600 Su Sebili Sabitleyici Kayış Deprem Güvenlik Eleman

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • QH5600 - Su Sebili Sabitleme Kayışı Beyaz - ASISTY

  ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Bu ürün: çocuk güvenliği, deprem vb. sebeplerle, sebilin devrilmesini önlemek ve tahliye yollarını kapatması ya da kayarak düşmeleri önlemek için profesyonelce tasarlanmıştır. Sebile zarar vermez, aynı zamanda monte edilen sebilin duvardan ayrılabilme ve tekrar yerine takılabilme özelliğine sahiptir.

   

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Paket İçeriği

  Paket içerisinde 1 set - 3 adet bağlama elemanı, beton duvara uygulanmak üzere 3 Adet vida ve metal pul vardır.

  Montaj kılavuzu kutunun içindedir.

  Ürün Standardı

  EN12195-2 ve EN10204 uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve Türkiye’ de üretilmiştir.

  Montaj Şekli

  Soğutma cihazının üstüne takılı su bidonu olan sebil modellerinde, sebilin sabitlenmesi için 3 parçadan oluşan bağlama kayışı kullanılır: ürünün 1 parçası su bidonunu çevreleyerek duvara vida ile sabitlenir, diğer 2 parça birer ucu sebilin gövdesine yapıştırılır, diğer uçları yine duvara vidalanır. 

  Su bidonu gövdenin içinde saklı olan sebillerde, sebilin duvara sabitlenmesi için gövdenin her iki yanından uygulanmak üzere 2 adet metal tokalı bağlama kayışı kullanılır. 

  Ürün ihtiyaç halinde mobilyanın kayışın ortasındaki toka sayesinde duvardan ayrılabilme ve tekrar yerine takılabilme özelliğine sahiptir.

  Ürün Kodu     QH5600
  Renk Beyaz
  Ölçüsü

  Ürünün su bidonunu çevreleyerek duvara sabitlenen parçası, 105 cm uzunluğunda 2,5 cm. genişliğinde polyester kayışın ortasında plastik toka bulunur. 

  Gövdenin her iki yanından uygulanmak üzere ise 2 adet, 50 cm uzunluğunda 2,5 cm genişliğinde polyester kayış ile ürünün uzunluğunu ayarlayan ve gerektiğinde ürünü, duvar ve mobilyadan ayırmaya yarayan 38 x 10 mm ölçülerinde metal tokası bulunur.

  Ağırlığı
  Malzemesi Çelik ve polyester kayış
  Marka Asisty
  Menşei Türkiye
  Birlikte Kullanılabilecek Ürünler

  ---

  Uyarılar

  Ürünün montajı ürünün paketi içinde bulunan montaj kılavuzunda belirtildiği şekilde duvar özelliği dikkate alınarak yapılmalıdır.

  Ürün, ihtiyaç halinde çıkarılıp tekrar takılacaksa, kayışın tokaya tekrar takılması, aynen çıkarılmış olduğu yerden-yönden yapılmalıdır ve takıldıktan sonra el ile asılıp kontrol edilmelidir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.